Перевірка курсових

illustration14

Перевірка курсових на плагіат. Найкращий сервіс для перевірки робіт

При написанні курсових робіт першою і основною вимогою є унікальність. Її від студента вимагають для того аби у роботі не був присутній плагіат, адже по суті це незаконне запозичення чужого матеріалу і видача його за свою роботу. Тож цілком очевидним є те, що на кожному курсі університету готується велика кількість студентських робіт, і всі вони, як правило повинні бути унікальними. А тому,  просто написати курсову роботу недостатньо, її потрібно ще й грамотно перевірити.
І для того аби перевірити свою роботу на плагіат, варто обирати лише якісну платформу, що в змозі провести детальний аналіз роботи та показати реальний відсоток унікальності. Адже існують випадки, коли курсову студент перевірив по одній системі, показник унікальності показав наприклад, 90 %, студент видихнув і здав роботу. А курсову повернули, тому що за іншою програмою перевірки, якою користується викладач, текст недостатньо  унікальний.
Тож аби такого не склалося використовуйте нашу платформу Unik, адже сервіс досить точно та якісно проведе перевірку вашої роботи, виявить у ній запозичені фрагменти з інших Інтернет-ресурсів та покаже реальний відсоток її унікальності.

Ціна перевірки курсової на плагіат

Наш сайт передбачений як для студентів так і викладачів, і попри те, що Unik є найякіснішим на найнадійнішим помічником у перевірці курсових робіт на плагіат, ціни на перевірку є досить вигідними. Для студентів вона сягає всього лише 0.99 грн. за одну сторінку. Перевірка на плагіат завжди проходить швидко та точно. Сервіс підраховує кількість сторінок та пише вартість роботи, оплатити перевірку ви зможете зручним для вас способом. Спробувати, як працює Unik, ви зможете прямо тут, без зайвого клопоту. Тож всього декілька кліків і ваша робота буде перевіреною.
У свою чергу викладачі та інші організації теж без проблем зможуть перевіряти студентські роботи на унікальність, для цього необхідно лише залишити запит на перевірку, після чого ви неодноразово зможете користуватися платформою Unik.

Що таке плагіат у курсовій роботі

Плагіатом у курсовій роботі вважається повне копіювання  інформації, що вже містилася у наукових напрацюваннях та інших роботах. Тобто переписуючи дані із інших унікальних  праць без змін, ми тим самим займаємося плагіатом.
Згідно з методичними рекомендаціями, більше 50% всього тексту у курсовій студента, повинні бути унікальними. Але досить часто студенти нехтують правилами унікальності і не надають їй серйозного значення, а дарма, переписуючи бездумно інші роботи – студент наражає себе на неприємні моменти у вигляді не допуску до захисту курсової роботи. Адже сучасні платформи для перевірки унікальності тексту без проблем здатні виявити подібні маневри.
Тож для того аби отримати потрібний відсоток унікальності, курсову рекомендується писати самостійно або робити глибокий рерайт тим джерелам, що використовуватимуться у роботі студента.